ŘEŠENÍ ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Ekowall vertikální zahradní kapsy jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných plastových lahví na vodu, ze kterých vznikla jemná, bohatá tkanina, která je zdravotně zcela nezávadná, vůči UV záření stabilní a má neomezenou životnost. Tento recyklovaný syntetický materiál vytváří ideální stavební základ pro vertikální zahrady, proto jej také umělci a architekti upřednostňují před materiály organickými, které se rychleji rozpadají.

Vaše živá stěna si vytvoří své vlastní, jedinečné mikroprostředí, přičemž její vystavení proudícímu vzduchu usnadní efektivní rozložení molekul na živiny.

Beroun1.12

Při použití patentované technologie pro stavbu vertikálních stěn Ekowall nedochází k podmáčením kapes s rostlinami. Plastové desky/panely s kapsami jsou montovány na  lehkou konstrukci,a tímto jsou stěny chráněny před vlhkostí. Plisovaná a skládaná  technologie kapes umožňuje, aby přední části kapes zůstaly suché.

 

STAVEBNICOVÝ SYSTÉM

Patentovaná technologie využívaná při stavbě Ekowall vertikálních stěn byla navržena k zavěšení na stěny, ploty nebo jiné podpory. Živé stěny mohou být jakkoli stylově sestaveny a upraveny do jakékoli velikosti. Designéři a architekti jsou schopni vytvořit různé obrazce, například iluzi řeky rostlin a květin.

 

plants-jpg.jpg

ZMĚNIT A OPĚT PŘESKUPIT

Flexibilní systém kořenových obalů a kapes ve stěně Ekowall Vám umožňuje proměňovat svoji živou stěnu podle nálady nebo příležitosti. Máte volné pole k experimentování s barvami, texturami a různými netradičními kombinacemi. Vzhledem k tomu, že každý kořenový obal již obsahuje malé množství půdy, vkládání a vyjímání rostlin z a do kapes je tak jednoduché, jako vložení dopisu do obálky.

SAM_4988.JPG